Jonathan Borofsky

326786

JONATHAN BOROFSKY (USA, född 1942): 2978718, signerad, 39/41, etsning tryckt i blått, 39x48,5, bladstorlek ca 57 x 80 cm

Fack 48

Jonathan Borofsky

Budhistorik (5 bud)
2008643
2008467
2007198
550
2005831
500
2003525

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.