Grafiska blad

326784

GRAFISKA BLAD, kopparstick, etsningar, litografier, många handkolorerade, nästan uteslutande 1800-tal, varierande format, ca 110 st

Rum 8

Grafiska blad

Budhistorik (4 bud)

2019284
2019004
600
2015440
2015393

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.