Ami Norda målning

326778

AMI NORDA (född 1978): Seargant 2 kvadrat, London, monogramsignerad och daterad A.N. -11, akryl på duk, 100 x 100 cm
Proveniens: Vårsalongen, Liljevalchs Konsthall, 2012, katalognr 156-1

Rum 19

Ami Norda  målning

Budhistorik (41 bud)
2012174
6 000
2012181
5 800
2012174
5 600
2012178
5 400
2012174
5 200

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.