Astrid Harms Ringdahl oljemålning

326777

ASTRID HARMS RINGDAHL (1912-1984): "Den lilla byn", signerad och daterad Astrid Harms-Ringdahl 1956, olja på duk, 27x35 cm

Fack 2

Budhistorik (8 bud)
2009243
650
2008786
600
2008166
550
2008784
500
2008166
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.