Edgar Hofschen oljemålning

326775

EDGAR HOFSCHEN (född 1941): Komposition, signerad och otydligt daterad, olja på pannå, ca 65 x 100 cm
PROVENIENS: Galerie de Gestlo, Hamburg

Rum 22

Edgar Hofschen oljemålning

Budhistorik (11 bud)
2009192
2009118
2009112
1 800
2009111
1 700
2009110
1 600

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.