Makode Linde, färglitografi

326770

MAKODE LINDE (född 1983): Betty Boop, Scull och kanin, signerad Makode, 17/17, färglitografi, bladmått 31,5x85 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Makode Linde, färglitografi
Budhistorik (12 bud)
2009191
2 600
2009188
2 400
2008251
2005822
2004548
1 800

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.