Albert Blombergsson

326768

ALBERT BLOMBERGSSON (1810-1875), troligen: Porträtt av Christina Ulrika Trapp född Törner (1809-1871), påskrift a tergo, olja på duk, 30x22,5 cm

Krackeleringar, fläckar

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Albert Blombergsson

Budhistorik (31 bud)
2008803
8 000
2008815
8 000
2008803
7 800
2008814
7 600
2008803
7 400

Slutpris SEK:
8 000
763 EUR, 858 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.