Fåtöljer 1900-talets andra hälft

326767

FÅTÖLJER, 1 par, 1960-tal, kromade stommar, stoppade dynor, klädsel i brunt konstskinn, sitthöjd ca 50 cm

Stommarna ngt korroderade, bruksslitage, 2 vitmetallringar i klädseln saknas

Budhistorik (47 bud)
2008405
9 600
2009279
9 400
2008405
9 200
2009276
9 000
2008405
8 800

Slutpris SEK:
9 600
967 EUR, 1 098 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.