John Wipp olja på pannå

326765

JOHN WIPP (1927-2005), vitkalkade hus, signerad John Wipp, olja på pannå, 24x33 cm

Rum 4

John Wipp olja på pannå

Budhistorik (8 bud)
2020267
650
2020338
600
2020267
550
2020336
500
2020267
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.