Mansporträtt 1800-tal

326764

OIDENTFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Mansporträtt, olja på duk, ca 46x36 ramens yttermått 63x54 cm

Konst, Äldre måleri

Mansporträtt 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

2009186
1997421
1997419
1996887

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.