Fat Georg Toth

326760

GEORG TOTH, fat, smide, signerat och daterat G Toth 1993, inköpt på Nordiska Galleriet, ca 28x28 cm
Skador: bruksslitage

Smärre ytskador

Diverse

Monter 1

Fat Georg Toth

Budhistorik (5 bud)
2009480
650
2008570
600
2003077
550
2003077
1996926

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.