Golvlampa mässing

326753

GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, Falkenbergs Belysning, stomme i mässing, höjd ca 127 cm

bruksslitage, smärre fläckar

Belysning, Golvlampor

Rum 4

Golvlampa mässing

Budhistorik (24 bud)
2009375
2009200
2009370
2009200
1 900
2009362
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.