Golvlamapa 1900-talets andra hälft

326752

GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, Aneta, kromad stomme, för 2 ljuspunkter, höjd ca 140 cm

Bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 2

Budhistorik (10 bud)
2008912
750
2008910
700
2008908
650
2008905
600
2008903
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.