Skrivbord samt karmstol

326720

SKRIVBORD, KARMSTOL, faner i teak respektive ek, hängande hurts med 3 lådor, höjd ca 72, 60x100, sitthöjd ca 43 cm

Smärre slitage

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 2

Skrivbord samt karmstol

Budhistorik (15 bud)
2009360
950
2008401
900
2007051
850
2006929
1997228
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.