Ulrica Hydman Vallien färglitografi

326713

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938), 8 färger, signerad och numrerad, färglitografi 182/250, bladmått ca 40x30 cm

Fack 40

Budhistorik (5 bud)
2009380
650
2008730
600
2005905
1999547
1996725

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.