Oidentifierad konstnär oljemålning

326711

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), tallar i brant, signerad E. Johansson, olja på duk, ca 60x100 cm

Rum 14

Budhistorik (4 bud)

2001469
450
2008589
2001469
1998245

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.