Mats Norryd gouache

326707

MATS NORRYD (1944-89): motiv ur Tummelisa, signerad och daterad Mats Norryd -74, gouache på papper, förlaga, ca 23,5x29,5 cm

Fack 5

Mats Norryd gouache

Budhistorik (7 bud)
2007763
600
2004419
550
1994637
500
2004411
450
1994637

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.