Madeleine Pyk färglitografi

326703

MADELEINE PYK (född 1934): Interiör - dukat bord, signerad och numrerad 1911/5000, färglitografi, 56x39ca 64x49 cm

Fack 24

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (8 bud)
2006482
650
2007299
600
2006482
550
2007298
500
2006482
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.