Madeleine Pyk

326702

MADELEINE PYK (född 1934): "I ateljén", signerad M Pyk, numrerad 1911/5000, färglitografi, 57x43 cm

Fack 33

Madeleine Pyk
Budhistorik (8 bud)
2007706
600
2006114
550
2007704
550
2006114
500
2007703
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.