Helmut Mantel oljemålning

326701

HELMUT MANTEL (1900-tal): Komposition, signerad E. H. Mantel, olja på duk, 55x46 CM

Fack 42

Helmut Mantel oljemålning

Budhistorik (19 bud)
2007731
2007100
2007066
2007098
2007066
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.