Einar Jolin färglitografi

326699

EINAR JOLIN (1890-1976): Dans, signerad Einar Jolin, 7/360, färglitografi, 45x56 cm

Rum 4

Einar Jolin färglitografi
Budhistorik (4 bud)

2020939
450
2017913
2017913
2007959

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.