Charles Sjöholm färglitografi

326698

CHARLES SJÖHOLM (född 1933): Östermalmshallen, Stockholm, signerad C Sjöholm, 48/300, färglitografi, 56x47 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 18

Charles Sjöholm färglitografi
Budhistorik (7 bud)
2008013
750
1998142
700
1998142
500
2006417
450
1998142

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.