Madeleine Pyk blandteknik

326697

MADELEINE PYK (född 1934): "Hydra", signerad och daterad M Pyk 1974, blandteknik på papper, ca 46x33 cm

Fack 33

Madeleine Pyk blandteknik
Budhistorik (8 bud)
2006775
1 400
2005583
1 300
2005561
2004358
2005560

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.