Ulrica Hydman Vallien

326692

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad 948/1500, färglitografi, ca 54x40 cm

Fack 30

Ulrica Hydman Vallien
Budhistorik (15 bud)
2005640
900
2005572
850
2005639
850
2005572
1997302
750

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.