Ulrica Hydman Vallien

326691

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad 948/1500, färglitografi, ca 54x40 cm

Fack 30

Ulrica Hydman Vallien
Budhistorik (12 bud)
2005638
850
2005576
1996083
750
1994530
700
1996082
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.