Gustav Rudberg litografi

326690

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): "M/S Tiden", signerad Gustav Rudberg, 140/250, färglitografi, ca 60x48 cm

Ramens glas saknas

Fack 51

Gustav Rudberg litografi
Budhistorik (7 bud)
2002145
700
2006571
650
2002145
600
2006568
550
2002145
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.