Sten Ljung oljemålning

326688

STEN LJUNG (1928): Komposition, signerad och daterad Sten Ljung 60, olja på pannå, ca 59x72 cm

Smärre krackeleringar

Rum 22

Sten Ljung oljemålning

Budhistorik (1 bud)

2009080
2015-09-09 15:12:34

2015-09-09 kl 21:45
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.