Oscar Reuterswärd litografi

326686

OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): "Blick mot omöjligheten", signerad Oscar Reuterswärd, färglitografi, 155/200, ca 50x65 cm

Fack 18

Oscar Reuterswärd litografi
Budhistorik (18 bud)
2008613
2007693
1 400
2008611
1 400
2007693
1 300
1996767

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.