Väggur Hans Wessman Stockholm

326685

HANS WESSMAN (1736-1805), väggur, signerat Hans Wessman, Stockholm, förgylld, höjd 74X48 cm

Skador, löst krön

Klockor/Ur

Rum 3

Väggur Hans Wessman Stockholm

Budhistorik (22 bud)
2007240
4 400
2007113
4 200
2007238
4 200
2007113
2007236
3 800

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.