Peter Freudenthal litografi

326681

PETER FREUDENTHAL (född 1938): Komposition, signerad och daterad 1985, 62/120, färglitografi, ca 62x40 cm

Fack 3

Peter Freudenthal litografi
Budhistorik (21 bud)
2008498
1 600
2007926
2004216
1 400
2007925
1 300
2004216

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.