Spegel barockstil

326673

SPEGEL, barockstil, 1900-tal, ram i ek samt med bronserad reliefdekor, yttermått ca 80 x 70 cm

Slitage

Diverse, Speglar

Rum 10

Spegel barockstil
Budhistorik (8 bud)
2003700
650
2007861
600
2003700
550
2007858
500
2003700
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.