Jan Lundqvist akvarell

326672

JAN LUNDQVIST (född 1935): Stockholmsmotiv, signerad Jan Lundqvist, akvarell, ca 27x47 cm

Fack 11

Jan Lundqvist akvarell

Budhistorik (5 bud)
2008800
550
2007645
500
2007645
2002991
1999249

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.