Oidentifierad konstnär oljemålning

326669

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, abstrakt komposition, ristad signatur Köhler, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 37x54 cm

Fack 14

Budhistorik (8 bud)
2009438
600
2008598
550
2005906
500
2008597
500
2005906
450

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.