Spegel och konsolbord Karl Johan

326666

SPEGEL med KONSOLBORD, Karl Johan, 1800-tal, bordet med stenskiva, kolonetter, fanerat i mahogny, spegelns mått ca 157 x 62 cm, bordets höjd ca 76 cm

Slitage, senare glas

Möbler, Speglar

Rum 7

Budhistorik (12 bud)
2007325
3 600
2007322
2 600
2007321
1 700
2006874
1 600
2005536

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.