Pallar 1800-tal

326665

PALLAR, 1 par, 1800-tal, sengustavianska, skuren dekor, överkragade ben, höjd ca 44, 43x40 cm

Slitage, färgbortfall, skador/bortfall, senare bemålning

Rum 4

Pallar 1800-tal

Budhistorik (26 bud)
2007844
4 400
2007854
4 200
2007844
2007853
3 800
2007844
3 600

Slutpris SEK:
4 400
420 EUR, 472 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.