Ramar gustaviansk stil

326663

RAMAR, 5 st, förgyllda, gustaviansk stil, RAM, mahogny, innehållande varierande gravyrer, delvis 1800-tal

Slitage, färgbortfall

Diverse

Fack 14

Ramar gustaviansk stil

Budhistorik (2 bud)

2007534
1999481

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.