Soffa 1800-tal

326662

SOFFA, mahogny, 1800-tal, delvis svärtad dekor, spiralvridna ryggstöd samt armlän, gul klädsel, längd ca 250 cm

Slitage, sprickor, kompletterad

Rum 12

Soffa 1800-tal

Budhistorik (23 bud)
2008319
1 600
2008320
2008319
1 400
2008258
1 300
2008242

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.