Fotpallar 1800-tal

326656

FOTPALLAR, 1 par, 1800-talets slut, broderade, svartmålade, höjd 13, 30x27 cm

Skador färgbortfall

Rum 7

Fotpallar 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

1996813
1995072

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.