Bordslampa 1930/40-tal

326650

BORDSLAMPA, 1030/40-tal, fot i glas och läder, höjd 60 cm

Skador, glapp

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampa 1930/40-tal

Budhistorik (6 bud)
2007516
600
2007519
550
2007516
450
2007518
2007516

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.