Wrangel oljemålning

326646

JURGEN WRANGEL (1881-1957), Landskap med ruin, signerad J. W, olja på pannå, ca 31 x 40 cm

Fack 22

Wrangel oljemålning

Budhistorik (19 bud)
2008110
3 600
2008125
3 400
2008110
3 200
2008121
2008110
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.