Nattduksbord

326643

NATTDUKSBORD, 1 par, gustaviansk stil, 1900-tal, bemålade med skåpsdel, hyllplan och draghandtag i metall, höjd ca 73, 49x37 cm

Ommålade, slitage, en sargkant med skada

Rum 7

Nattduksbord

Budhistorik (26 bud)
2007135
2007257
2 800
2007135
2 600
2007130
2 400
2006833

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.