Stolar rokokostil

326629

KARMSTOLAR, 1 par, STOLAR, 3 st, 1900-talets första hälft, rokokostil, bonad björk, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage, slitage på tyg

Rum 8

Stolar rokokostil

Budhistorik (2 bud)

2006654
2005112

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.