Spegel empirestil

326623

SPEGEL, 1800-talets slut, empirestil, förgylld, höjd 83x40 cm

Bruksslitage

Diverse, Speglar

Rum 16

Spegel empirestil

Budhistorik (21 bud)
2008244
2 400
2008233
2008233
2008229
1 900
2008184
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.