Oidentifierad skulptör 18/1900-tal

326617

OIDENTIFIERAD SKULPTÖR, 18/1900-tal, Tyskland/Holland, figurgrupp, skuret trä, längd ca 18 cm

Skador

Diverse

Monter 31

Budhistorik (12 bud)
2007160
750
2006825
700
2007159
700
2006825
650
2007157
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.