Fat Göran Wärff

326616

GÖRAN WÄRFF, fat, Kosta Boda, blå, klar o rosa glasmassa, signerad Kosta Boda G Wärff 79910, höjd ca 7, längd 33 cm

Bruksslitage

Glas, Konstglas

Monter 31

Fat Göran Wärff

Budhistorik (22 bud)
1995780
2 800
2008289
2 600
1995780
2 400
2008285
1995780

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.