Geoges Roualt etsning

326607

GEORGES ROUAULT (1871-1958): Kvinna, signerad i plåten Gr 1928, signerad G Roualt, 30,5x19,5, akvatintetsning

Fack 33

Geoges Roualt etsning
Budhistorik (21 bud)
2006861
2006865
2006861
1 900
2006862
1 800
2006861
1 700

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.