Herrbetjänt

326606

HERRBETJÄNT, "Pressboy", Tyskland, 1900-talets senare del, betsad bok, med elektrisk byxpress, höjd ca

Bruksslitage

Diverse, Fashion

Rum 4

Herrbetjänt

Budhistorik (5 bud)
2007552
450
2007059
2007551
2007059
1995768

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.