Birger Ljungqvist pastell

326604

BIRGER LJUNGQUIST (1894-1965), 4:e advent, signerad och otydligt daterad, pastell,

Monter 27

Birger Ljungqvist pastell

Budhistorik (5 bud)
2006028
500
2005962
450
2005953
2005853
2004831

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.