Hänge 1880-tal

326595

HÄNGE, förgyllt silver, Österrike/Ungern, omkring 1880, granater och pärlemor, höjd 4 cm

Guld/Smycken

Hänge 1880-tal

Budhistorik (2 bud)

2017356
2 400
2017355

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.