Brosch Lea Stein

326591

LEA STEIN, brosch, "Joan Crawford", Paris, formgivna på 1940-talets slut, i produktion fram till 1960-talet, bakelit, i form av en kvinnofigur, signerad, höjd 5,5 cm

Guld/Smycken, Broscher

Brosch Lea Stein

Budhistorik (9 bud)
2034130
2027294
2027294
950
2026422
900
2026420
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.